large (16)Hláška „nikdy nepochopíš ženu“ je snáď najviac vyslovovaná hláška v histórii sveta. Pochopil niekedy dáky muž ženu? Úplne do bodky? Môžem vám s pokojným srdcom povedať, že nie. Ženy sú vo všeobecnosti veľmi zvláštne stvorenia, a každá je, dokonca, úplne iná. Každá ma navyše ešte vlastné veci, ktoré muž nepochopí. No existujú veci, ktoré môžete robiť a žena sa bude cítiť chápaná. Alebo milovaná. Týchto pár vecí vám vo vzťahu so ženou môže výrazne pomôcť.

1. Nikdy si nemysli, že ju poznáš úplne. Nie je nič horšie, ako keď si muž povie, že ju už úplne pozná, prestáva sa snažiť. Nikdy ju nebudete úplne poznať. Vynaložte energiu nato, aby ste ju spoznávali aj keď ste spolu už neviem ako dlho. Stále sa pýtajte ďalšie a ďalšie otázky, nie len aká je jej obľúbená farba alebo film. Toto nech vás nikdy neprestane baviť.

2. Venujte jej pozornosť. Je rozdiel medzi počúvaním ženy a venovaním jej pozornosť. Neberte na ľahkú váhu, že vám rozpráva o tom, aký mala deň. Ženy sa potrebujú vyrozprávať a potrebujú, aby ste im venovali pozornosť. Skúste nabudúce odložiť mobil, vypnúť telku, nad ničím nerozmýšľať a len počúvať aký mala deň a uvidíte aký veľký dopad to bude mať.

3. Nech vás nikdy neunaví vravieť jej, aká je pre vás dôležitá. Celkovo ženy majú problémy s krásou a v dnešnej dobe sú stavané do veľmi ťažkej pozície. Existuje radikálny názor nato, aká by žena mala byť, aké miery by mala mať a aká je tá krásna tvár a aká zasa nie. Keď viete, že si na sebe dnes dala záležať nech vás neunavuje jej to povedať aj 20-krát denne. A povedzte jej aká je krásna, aj keď má na sebe staré tepláky a ani štipku mejkapu. A povedzte jej, čo si na nej vážite. Čo je to, čím si vás získala.

4. Ako k princeznej? Či už na verejnosti ale aj vtedy, keď to nikto nevidí, buďte tým pravým gentlemanom. Či už v tých praktických veciach, že jej pomôžete s ťažkými vecami, či otvoríte dvere, ale napríklad aj v tom, ako sa s ňou rozprávate. Dajte jej svojimi slovami pocítiť, že si ju vážite a máte ju radi. Nech to nie sú len vtipy na jej adresu, ale aj pekné slová.

5.Rutina? Načrtla vám niekedy, že sa jej zdá, že stále robíte spolu len to isté a že je to trocha nuda? Nenechajte to len tak! Skúste vymyslieť super večer.

6. Pamätajte si, čo vám vraví. Tieto informácie sa vám môžu kedykoľvek zísť. Zapamätali ste si, akú má najobľúbenejšiu čokoládu? Alebo kam by rada šla? Tak týmto jej potom môžete vyčarovať na tvári obrovský úsmev. Ženy si cenia, keď si niečo o nej zapamätáte.

Aj keď sa vám to takto pokope môže zdať ako súbor nejakých pravidiel, ktoré sa jednoducho nedajú stíhať, verte, že ak sa čo len trocha posnažíte, pôjde vám to ako od ruky. Boh by nikdy nestvoril tak komplikované stvorenia, keby vedel, že vy muži ich nebude zvládať robiť šťastnými. A všetko čo pre ňu spravíte, pripravíte vám určite vráti.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s