Všetci sme hriešni. Všetci robíme denne množstvo hriechov, chýb, zlých rozhodnutí. Nie sme dokonalí. Máme toho v srdci veľa. Mnoho a mnoho hriechov a taktiež mnoho zranení. Sú veci, ktoré sme spravili alebo sa nám stali o ktorých si myslíme, že sú naozaj neodpustiteľné. Brzdia nás vo viere, nie sú vyriešené. Sú veci, ktoré nás zranili. Niekto, kto nám ublížil a máme pocit, že to nejde vrátiť späť, nedá sa to zahojiť. A čo robíme je to, že sa to snažíme nevnímať, a žiť akoby to nebolo. No pritom nás to dusí. Keď sa vraví o úplnom Božom odpustení, tak si možno jeden z tých, ktorý si v hlave povie, že to ešte nezažil. Keď sa vraví o úplnom Božom uzdravení, tak si možno vravíš to isté.

No náš Boh je všemocný. On uzdraví každý neduh a každú chorobu. Každé zranenie v tvojom srdci! On ich všetky vidí. Vie o tvojich krokoch a o tom čo ťa trápi. Je to milosrdný Boh. Je to milujúci Boh. Otvára náruč a čaká, že sa k Nemu pritúliš. Dnes ti môžem povedať, že Boh má moc uzdraviť všetko v tvojom srdci. Každé zranenie. Každé kruté slová, ktoré sa ťa dotkli. Každé údery, všetko. Ak tomu uveríš, budeš uzdravený.

Náš Boh je spravodlivý. A ako som už spomenula, takisto milujúci. A preto poslal Svojho Syna, ktorý zomrel za každý tvoj hriech. Za každú vec, ktorú si urobil dnes, či pred rokom, či urobíš zajtra. Nie je nič načo by zabudol. Vierou získaš odpustenie, skrze modlitbu. Modlitbou sa s týmto všemocným Bohom rozprávaš, vtedy počuje tvoj nárek a vtedy môžeš prísť do Jeho prítomnosti a vyznať mu všetky hriechy. Pretože Boh, ktorý ťa stvoril, ťa dokáže stvoriť znova!

Boh je práve teraz tu, rovnako ako bol tu, keď si sa narodil, rovnako ako keď ti ublížili, rovnako ako keď si zhrešil a rovnako vtedy, keď za teba umieral na kríži. Nenechávaj kríž krížom, nenechávaj Jeho obetu len tak. Príjmi to, čo ti náš Pán chce dať. To odpustenie, ten pokoj.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s