IMG_1752

Ahojte kamaráti,

v poslednej dobe rozmýšľam o nových druhoch článkov, veľmi by ma bavilo robiť fashion články, nejaké rady a tipy a všelijaké ženské veci. Chcela by som to prepájať s typom článkov aké ste tu mohli nájsť skôr. Samozrejme by som stále chcela, aby si tu na svoje prišli aj muži. Chcem, aby bol tento blog trocha viac osobnejší.

Momentálne sa aj s Adamom nachádzame v Nórsku, prišli sme sem na letnú brigádu. Táto krajina je fakt veľmi krásna a aj práve tu by som chcela nafotiť nejaké prvé zábery z outfitov. Plus mám v hlave aj pár článkov, ktoré by sa vám mohli hodiť ohľadom práci v zahraničí a spoločným bývaním. Momentálne mám prvý voľný deň po celých šiestich dňoch práce, počas ktorých som dostala taktiež teplotu a ešte stále pijem čaje a beriem vitamíny, aby som bola znova úplne zdravá.

IMG_1804

Čo mi je veľmi ľúto je to, že batožina, ktorú si beriete do lietadla je obmedzená na váhu, a preto tu so sebou nemám veľa pekných a použiteľných kúskov. Musela som sa baliť skôr prakticky, kedže tu väčšinu dní prší alebo je chladno. No myslím, že aj z toho čo tu mám vám dokážem ukázať niečo na inšpiráciu.

IMG_1831

Dúfam, že máte krásne a požehnané leto, užite si ho ako najlepšie viete, ak ste niektorí taktiež v zahraničí budem rada ak sa so mnou podelíte o svoje skúsenosti. 🙂

Viktória

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s